Artykuły

Darmowe fotki, Cz. 3/4

Przed tobą kolejna lista stron Internetowych, z których można bezpłatnie (zazwyczaj) pobrać fotki. Prezentowane serwisy zazwyczaj nie wymagają logowania oraz udostępniają ilustracje na licencji pozwalającej w dowolny sposób modyfikować zdjęcia oraz upubliczniać je lub odsprzedawać bez podawania źródła ich pochodzenia czy choćby nazwiska autora. Oczywiście nie zawsze tak będzie, będą serwisy pozwalające modyfikować, ale wymagające …

Darmowe fotki, Cz. 3/4 Czytaj dalej »

Darmowe fotki, Cz. 2/4

Jeśli zastanawialiście się kiedykolwiek gdzie zdobyć atrakcyjne zdjęcia i ilustracje do swoich prezentacji, blogów czy innych wynalazków, to ten artykuł jest dla was. Znajdziecie tu szereg propozycji stron, z których można pobrać znakomite zdjęcia. Druga część artykułu.

Koło Naukowe Terapii Pedagogicznej 1

Koło Naukowe Terapii Pedagogicznej

Nowe koło naukowe działające na terenie Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie zaprasza do zapoznania się z ofertą oraz do włączenia się osób zainteresowanych w działalność w obszarze Terapii Pedagogicznej.

Podsumowanie roku 2018/19 2

Podsumowanie roku 2018/19

Podsumowanie roku 2018/19. Krótko na temat najważniejszych wydarzeń roku, informacje o ilości odwiedzających i wykaz najczęściej oglądanych artykułów.