Koło Naukowe Terapii Pedagogicznej 2

Koło Naukowe Terapii Pedagogicznej

Koło Naukowe Terapii Pedagogicznej jest stosunkowo nowym kołem, które poszukuje chętnych studentów do zaangażowania się w działalność.

Głównymi celami Koła jest pogłębianie wiedzy na temat Terapii Pedagogicznej; prowadzenie badań naukowych w zakresie Terapii Pedagogicznej, promowanie działalności Koła na terenie i poza APS, popularyzacją indywidualnych osiągnięć członków Koła w powyższym zakresie. Natomiast aby osiągnąć powyższe założenia organizujemy spotkania z inspirującymi osobami, np.: z dr Shiri Perlman-Avnion z Izraela czy prof. Manabu Kuroda z Japonii; bierzemy udział w projektach badawczych; promujemy Terapię Pedagogiczną wśród studentów Akademii na akcjach “skołuj się”; organizujemy szkolenia i zbiórki charytatywne, m. in.: artykułów biurowych dla Domu Samotnej Matki i Dziecka w Warszawie; a także jesteśmy bardzo otwarci na integrację międzykulturową, dlatego chętnie pomogliśmy w organizacji spotkania ze studentami z Tajwanu, zaprzyjaźnionymi z Zakładem Terapii Pedagogicznym.

W najbliższym roku akademickim 2019/2020 planujemy zaangażować się w uczestnictwo w konferencjach, m.in.: konferencję OSOBA, zorganizować inspirujące spotkania i warsztaty, a także aktywności związane z tygodniem świadomości o dysleksji. 

Wszystkie chętne osoby zachęcamy do kontaktu mailowego: kn.terp[email protected].


Autorem tego wpisu gościnnego jest Anna Ciepielak, Przewodnicząca Koła Naukowego Terapii Pedagogicznej.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

38 + = czterdzieści siedem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.